0 (216) 470 74 14

Sosyal Medyada Biz

dogalgaz kaçagı , su kaçagı , kaçak tespit , yangın spring hattı

dogalgaz kaçagı , su kaçagı , kaçak tespit , yangın spring hattı

Doğalgaz yeryüzünün alt katmanlarında  başta metan ve etan olmak üzere çeşitli hidrokarbonlardan  oluşan havadan hafif, renksiz, kokusuz yanıcı bir gazdır dogalgaz kaçagı
Dünya da yakıtlardan elde edilen toplam enerjinin % 20 si doğalgazdan elde edilmektedir dogalgaz kaçagıSu Kaçagı Termal ve Akustic Cihaz İle Tespit Etmek. Su kaçaklarını en yeni teknoloji olan termal ve akustic cihazlar ile tespit edebiliyoruz.Su Kaçagı Kaçak tespit  servisi olarak biz İstanbul’un tüm ilçelerine su kaçağı servisi, su kaçağı tamiri ve tespiti konusunda hizmet vermekteyiz.Yangın spring hattı Bir yapıda yangın anında devreye girerek yangını söndüren ve diğer yangın söndürme sistemlerine oranla istenen kapasitede görevini en yüksek düzeyde yerine getiren otomatik sulu yangın söndürme sistemlerine yangın spring hattı denir.Mekanik tesisat klima ve havalandırma cihazları bulunan ortamdaki havanın istenilen şartlara getirilmesi için gerekli olan makinalardır.Mekanik tesisat günümüz binalarında konfor zorunluluk haline gelmiştir. Ortam şartlarının kontrolü,sıcaklık, nem değerlerinin ayarlanması, ortamın toz gibi etkenlerden arındırılması.

Kat kaloriferi lokal bir ısıtma sistemi olan kat kaloriferi sistemleri genel olarak merkezi ısıtma sistemleri ile aynı prensipleri taşır. Kat kaloriferi fakat bura da kullanıcılar binalarını ortak bir sistemden değil bireysel olarak ısıtırlar.Müstakil evler, Villalar ve apartman dairelerinin bireysel olarak ısıtılmasını sağlayan cihazlardır.

 

1.874 kez görüntülendi