0 (216) 470 74 14

Sosyal Medyada Biz

istanbul tesisat – dogalgaz tesisat – su tesisat – kaçak tespit – tadilat dekorasyon

istanbul tesisat – dogalgaz tesisat – su tesisat – kaçak tespit – tadilat dekorasyon

Dogalgaz tesisat

Evsel ve küçük tüketimli ticari tesislerde,  doğalgazın kullanımına yönelik olarak oluşturulacak tesisatların ;tasarımı, yapımı, kontrolü, işletmeye alınması ticari tesis için  doğalgaz  tesisatı (fırın,ocak, kuzine , döner ocağı ,buhar tesisatı v.s) , mutfak ve ocaklar  için doğalgaz  tesisatını   İGDAŞ teknik  şartnamesine  uygun  olarak  tasarımını, kontrolü, işletmeye alınması ve işletmeye alınmasından sonra yapılabilecek ilave ve tadilatları  kapsar.

İstanbul tesisat

Turuncuisi Doğalgaz Ve Isı  Sistemleri   uzman kadrosu ve yetkili kaynakçı ustalarıyla ; boru çapının belirlenmesi,  güzergah  seçimi ,kaynak ve  montaj işçiliği  ile  müşterilerimize  hizmet  etmektedir.

Kolon tesisatlarında   bütün binanın doğalgaz  tesisatını  kesen Ana kesme  vanası  kullanılması  zorunludur

Su tesisat

Binalarda temiz suyu kullanma yerlerine ileten boru ağına bina temiz su tesisatı denir. Bunlar üç şekilde yapılabilir.Sıhhi tesisat, insan sağlığının korunması amacıyla binalarda temiz suyun kirlenmesini önleyerek kullanma yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkarılmasını sağlayan boru ağının yapılma ve uygulama alanıdır.

1.310 kez görüntülendi